Spoznajte projekty, ktorým sme pomohliSpolupracujeme s
OZ VagusPodpora pre OZ Vagus a ich projekt Domec v roku 2020.

V roku 2020 sme OZ Vaguspodporili znova čiastkou 10 tisíc eur. Na podpore sa podieľame spoločne s Nadáciou Up. A pokračujeme aj v roku 2021.

Pandemická situácia nám neumožnila osobné stretnutie. Odovzdávanie šeku sme odkladali od jesene 2020 až sme sa nakoniec rozhodli zrealizovať prvé online odovzdávanie symbolického šeku.
VAGUS logoŠek OZ VAGUS


Ľudí bez domova v dennom centre Domec podporili osobne aj naši zamestnanci - Zimou zbierkou šatstva.


Vrecia pre VAGUS


Podpora pre OZ Vagus a ich projekt Domec v roku 2019.


Odovzdávanie sa uskutočnilo v sídle francúzskeho veľvyslanca na Slovensku J.E. pána Christophera Léonziho, za účasti zástupcu skupiny Up a Nadácie Up zónového riaditeľa Betranda Légera a generálneho riaditeľa Up Slovensko Igora Janoka. Šek prevzala výkonná riaditeľka OZ Vagus Alexandra Kárová.


Odovzdávanie šeku VAGUSVymaľovali sme Domec

September 2020


Domec - denné centrum pre ľudí bez domova sa pripravuje na zimnú sezónu 2020/ 2021. Sedem našich kolegov - dobrovoľníkov - vyhrnulo rukávy svojich "maliarskych oblekov" a vymaľovalo vstupnú chodbu a jedáleň denného centra.


Domec na Mýtnej ulici

Zdroj foto: TASR


Čisté vymaľované priestory pomôžu koordinátorom prevádzky Domca zaistiť lepšiu hygienu a pripraviť jedáleň na výdaj jedál v zimnom období, ktoré je pre ľudí bez domova veľmi kritickým.MAĽOVANIE V DOMCIDo práce na bicykli - obľúbená kampaň našich zamestnancov


September 2020Máj 2019Máj 2018Máj 2017