Detail clanku

26. 01. 2024

Užite si jarné prázdniny na Slovensku. S UpRekreácia budú skvelé a extra výhodné.

S UpRekrácia nuda počas jarných prázdnin nehrozí. Využiť ho môžete na pestrú ponuku ubytovacích služieb alebo atraktívnych wellness či lyžiarskych pobytových balíčkov na Slovensku. A príjemná je aj konečná cena pobytu, ktorý bude vďaka príspevku od zamestnávateľa o 55% lacnejší. Prípadne aj viac, ak váš zamestnávateľ podporuje dodatočne tento zamestnanecký benefit. 

O príspevok na rekreáciu stačí svojho zamestnávateľa požiadať. Ak svoje žiadosti ako rodičia spojíte, môžete stráviť za výhodnú cenu aj celý týždeň jarných prázdnin na horách. Rekreačný poukaz nemusíte vyčerpať na jednom mieste a vyskúšať tak môžete viacero možností. V jednom zariadení však musíte stráviť minimálne 2 noci.


Rekreačný poukaz si môžete uplatniť i v čase, keď si práve čerpáte materskú či rodičovskú dovolenku. Pre uplatnenie nároku stačí, ak ste zamestnaní vo firme s viac ako 49 zamestnancami po dobu dvoch rokov. Nezabudnite to využiť!


Aby ste si boli istí, že budete mať miesto vo vami vybranom hoteli, rezervujte si ho čím skôr. Jarné prázdniny začínajú už v polovici februára.


Čo vám UpRekrácia ponúka navyše?


Na jednom mieste – na webovej stránke benefity.mojeup.sk alebo v mobilnej aplikácii Benefity Up, máte poruke všetky potrebné informácie. Zostatok kreditu, jeho platnosť, informácie o benefitovej karte a vami zaplatenom pobyte.


UpRekreácia zjednodušuje administratívny proces a odbremeňuje zamestnávateľov od sledovania legislatívy, ktorá súvisí s rekreačným príspevkom. Zamestnanci zároveň nemusia nosiť doklady od rekreačných zariadení. HR manažéri sa môžu venovať svojej práci a nie sú zahltení nadbytočnou administratívou, sledovaním legislatívy a informovaním zamestnancov.

Zdieľať:
Facebook