Detail clanku

26. 05. 2023

Zľava, sprava, super strava. Čo to je?

Riešenie hádanky sa skrýva v pravidle 4.kola našej súťaže o kredit v hodnote 50 €.

Ak ste členom Klubu Up, zrejme ste už pocítili výhody členstva, a to či už v podobe zliav, výhodných nákupov s kartou Sphere, alebo vo forme cashbacku z online nákupu s Plnou peňaženkou.

Teraz k benefitom pridávame aj odmeny, a to až pre 50 výhercov: 50x kredit vo výške 50 €.


Obľubujete výzvy? Up vás za to odmení

So stravovacou kartou UpDéjeuner šetríte peniaze každý mesiac. Ak totiž využívate kartu alebo stravovacie poukážky, automaticky ste členom Klubu Up. Ak ste členom Klubu Up, máte zadarmo kartu vernostného programu Sphere, s ktorou môžete na nákupoch ušetriť viac ako 600 € ročne, a aj prístup k zvýhodnenému nakupovaniu cez cashbackový portál Up Plná peňaženka – cashback z nákupu získate z viac ako 600 e-shopov.

UpDéjeuner sa rozhodol vytvoriť ešte inú, špecifickú formu vernostného programu. Ide o súťaž pod názvom Hrajte s kartou UpDéjeuner. Dobrou správou je, že na to, aby ste mohli vyhrať 50 € kredit, vlastne nemusíte urobiť nič špeciálne. Stačí platiť stravovacou kartou Up pri stravovaní sa v reštaurácii alebo pri nákupe v supermarkete, čiže robiť to, čo s UpDéjeuner robíte bežne.


Pripíšeme vám 50 € na stravovaciu kartu


Čo treba urobiť? 

Ak chcete byť súčasťou súťaže Hrajte s kartou UpDéjeuner, je potrebné:

  • byť registrovaným používateľom stravovacej karty UpDéjeuner,
  • udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov na účely súťaže a s oboznámením sa so súťažnými pravidlami v účte prihláseného používateľa (buď na záložke Prehľady a hry – súťaže, alebo v aplikácii Zóna Up v pravom hornom rohu nájdete logo „game boy“ a rozbalíte záložku so súťažami).


Ako znásobiť šancu na výhru?


Tak, že splníte pravidlá všetkých 10 kôl súťaže. Budú prebiehať na mesačnej báze až do konca roka 2023. Každý mesiac vás čakajú iné pravidlá. Žrebovať budeme vždy 5 z vás.


Pravidlá 4. kola:

  • Uplatniť stravovací kredit v hodnote minimálne 20 €.
  • Platbu zrealizovať v akomkoľvek akceptačnom mieste kategórie supermarket.
  • Všetky platby musia prebehnúť v mesiaci jún.


Štvrté kolo súťaže prebieha od 1. 6. do 30. 6. 2023. Najneskôr do 15. 7. 2023 sa dozviete, či ste jedným z 5 vyžrebovaných výhercov. Ak áno, môžete sa tešiť na 50 € kredit na karte UpDéjeuner.


10 mesiacov jednoduchých pravidiel, 10 mesiacov výhier


Ak vás šťastie minie, stále máte možnosť nakloniť si ho na svoju stranu – ak sa zapojíte opäť a splníte podmienky jednotlivých zostávajúcich kôl, ktoré sa mesačne obmieňajú. Pravidlá sa dozviete na začiatku každého ďalšieho mesiaca.


Poznámka: Do každého kola súťaže sa môžete ako účastník zapojiť iba raz.


Súťaž trvá od 1. 3. 2023 do 31. 12. 2023. Podrobné pravidlá súťaže nájdete tu.

Zdieľať:
Facebook