Detail clanku

29. 06. 2023

Hrajte s kartou UpDéjeuner

.

Ak ste členom  Klubu Up, zrejme ste už pocítili výhody členstva, a to či už v podobe zliav alebo vo forme cashbacku z online nákupu s Plnou peňaženkou.


 Teraz k benefitom pridávame aj odmeny, a to až pre 50 výhercov: 50x kredit vo výške 50 €.


Obľubujete výzvy? Up vás za to odmení


So stravovacou kartou UpDéjeuner šetríte peniaze každý mesiac. Ak totiž využívate kartu alebo stravovacie poukážky, automaticky ste členom Klubu Up. Ak ste členom Klubu Up, máte prístup k rôznym zľavám v podobe zľavových kupónov a k zvýhodnenému nakupovaniu cez cashbackový portál Up Plná peňaženka – cashback z nákupu získate z viac ako 600 e-shopov.


UpDéjeuner sa rozhodol vytvoriť ešte inú, špecifickú formu vernostného programu. Ide o súťaž pod názvom Hrajte s kartou UpDéjeuner. Dobrou správou je, že na to, aby ste mohli vyhrať 50 € kredit, vlastne nemusíte urobiť nič špeciálne. Stačí platiť stravovacou kartou Up pri stravovaní sa v reštaurácii alebo pri nákupe v supermarkete, čiže robiť to, čo s UpDéjeuner robíte bežne. 

Pripíšeme vám 50 € na stravovaciu kartu


Čo treba urobiť? 

Ak chcete byť súčasťou súťaže Hrajte s kartou UpDéjeuner, je potrebné:

  • byť registrovaným používateľom stravovacej karty UpDéjeuner,
  • udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov na účely súťaže a s oboznámením sa so súťažnými pravidlami v účte prihláseného používateľa (buď na záložke Prehľady a hry – súťaže, alebo v aplikácii Zóna Up v pravom hornom rohu nájdete logo „game boy“ a rozbalíte záložku so súťažami).


Súťaž Hrajte s kartou UpDéjeuner sa skladá z 12 kôl, pričom každé má svoje jedinečné pravidlá. Sledujte našu webovú stránku a mobilnú aplikáciu Zóna Up, kde budeme zverejňovať nové výzvy a šance na výhru.

Tak neváhajte a zapojte sa do súťaže Hrajte s kartou UpDéjeuner. Bude to gurmánsky zážitok, ktorý si určite nechcete nechať ujsť.

Ste pripravení na prvú chuťovku roka? Poďme na to!

Súťaž trvá od 1.1.2024 do 31.12.2024. Podrobné pravidlá súťaže nájdete tu.


Zdieľať:
Facebook