Detail clanku

13. 06. 2023

Šport, relax alebo kultúra dostupné iba na pár klikov s UpBalansea

Všetky aktivity v aplikácii UpBalansea sú odteraz ešte dostupnejšie pre konečných používateľov.Verní poistenci Všeobecnej zdravotnej poisťovne majú možnosť užívať všetky výhody UpBalansea prostredníctvom benefitu Aktiv+ vo vernostnom programe Vernosť+ od VšZP. Po aktivovaní benefitu, stiahnutí aplikácie UpBalansea, akceptovaní podmienok používania a zaplatení mesačného členského bankovou kartou, si môžu používatelia naplánovať napríklad aj leto plné aktivít.

Vďaka modernému riešeniu UpBalansea sú všetky vstupy, ktoré plánuje každý používateľ aplikácie využiť, k dispozícii v mobile. Pokojne tak môže zabudnúť na plastové karty či vytlačené vstupenky. Fitness centrá, letné kúpaliská, múzeá či hrady a zámky sú prostredníctvom takmer 600 akceptačných miest k dispozícii na celom Slovensku.

Benefit Aktiv+ je dostupný pre poistencov od 16 rokov. Umožňuje osem vstupov za kalendárny mesiac do vybraného zariadenia (maximálne však 1 vstup za kalendárny deň),  ak v aplikácii UpBalansea nie je uvedené inak.

Nové Všeobecné obchodné podmienky platné od 01.10.2023 nájdete tu.

Zdieľať:
Facebook