Detail clanku

01. 04. 2024

Poď zažiť chutnú jar. Zapoj sa do 4. kola našej obľúbenej súťaže s kartou UpDéjeuner

Aprílové kolo prináša chutnú jarnú výzvu. Všetci držitelia stravovacích kariet UpDéjeuner si môžu vychutnať jarný obed hoc aj na terase svojej obľúbenej reštaurácie a získajú tak šancu vyhrať 50€ na svoju stravovaciu kartu Up. Toto kolo je viac než len súťaž, je to oslava jari, priateľstva a objavovania nových gastronomických zážitkov.

Ako sa zapojiť do aprílovej chutnej výzvy?

Nechaj svoju kartu UpDéjeuner hovoriť za seba. Či už počas obeda na slnkom zaliatej terase alebo pri večeri v reštaurácií s priateľmi. Každá platba kartou UpDéjeuner je krok k získaniu atraktívnej odmeny. Väčšia šanca vyhrať 50€ na tvoju stravovaciu kartu Up.


Kde sa môžem zapojiť?

Všetky akceptačné miesta kategórie "reštaurácia", ktoré sú súčasťou tejto aprílovej súťaže, ľahko vyhľadáš na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii Zóna Up.


Mapu plnú možností nájdeš po otvorení sekcie Akceptačné miesta v kategórii "reštaurácia". Tvoje kulinárske dobrodružstvá môžu začať.


Od lokálneho bistra až po exotické reštaurácie – možností je neúrekom. Vyber si podľa svojej aktuálnej polohy. Alebo sa nechaj inšpirovať a objav úplne nové zákutia svojho mesta.


Podrobné pravidlá súťaže nájdeš tu.

Zdieľať:
Facebook