Detail clanku

06. 09. 2021

Dobrá správa pre kávičkárov

Shell má kávu chuti, pre ktorú sa teraz oplatí zastaviť. Shell je expert nielen na palivá vysokej kvality - na čerpacích staniciach si vychutnáte aj skvelú kávu. A môžete na ňu získať zľavu 5 %.

Ako vznikla lahodná chuť Shell Café?

Od cestovania po svete a hľadania tých najlepších kávových zŕn cez ich miešanie až po vytvorenie dokonalej chuti kávy.

A to všetko len pre to, aby káva, ktorú vám na čerpacích staniciach Shell pripravia, bola tá najlepšia, akú môžete dostať. Všetky kávy Shell Café sa navyše pýšia certifikátom Rainforest, ktorý označuje

certifikované produkty alebo suroviny podporujúce tri hlavné piliere udržateľnosti: sociálny, ekonomický a environmentálny.

V ponuke nájdete dve dokonalé kávové zmesi − 100 % Arabica a Espresso zmes − vytvorené exkluzívne pre Shell Café kávovými majstrami.

100% Arabica

Pripravená z najlepších juhoamerických zŕn arabiky a stredne pražená do dokonalosti, aby vynikla jej

svieža chuť s plnými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré vo vás zanechajú sladký karamelový nádych.

Espresso zmes

Nádherne vyvážené espresso zo zŕn z juhovýchodnej Ázie a centrálnej Južnej Ameriky, ktoré má

elegantnú sladkú kyselinu s výraznými tónmi tmavej čokolády a so sviežim zakončením. Vďaka

intenzívnemu praženiu ponúka bohatú, ale krásne vyváženú chuť.


ZÍSKAJTE ZĽAVU 5 %

Až do 10.10. môžete za 5 samolepiek Shell a 7,90 € získať termohrnček (pre členov Shell ClubSmart len 5,90 €) . Vďaka termohrnčeku budete šetriť životné prostredie, kávička bude chutiť lepšie ako z téglika a ušetríte 5 % z ceny kávy vždy, keď si ju necháte pripraviť do termohrnčeka.

Ak ešte samolepky nezbierate, nevadí. 1 samolepku na čerpacej stanici Shell získate už za natankovanie 30 litrov, ďalšiu za platbu každých 10 € za nákup v predajni a umývacích programov. A zvlášť ďalšiu samolepku za kávu 😊


Zdieľať:
Facebook