Detail clanku

01. 06. 2024

Náš júnový výber z Klubu Up: Odštartuj začiatok letnej sezóny

Leto je tu, a to znamená slnko, zábava a nekonečné dobrodružstvá! Priprav sa na nezabudnuteľné leto a ešte horúcejšie júnové ponuky vďaka cashbacku z online nákupov cez portál Plná peňaženka Up. ☀😎l Plná peňaženka Up. ☀😎

Prečo je cashback zaujímavý?

Za nákup, za ktorý zaplatíš svojimi peniazmi („cash“), môžeš získať určité percento späť („back“). Výhoda cashbacku je v tom, že dostaneš späť peniaze - nielen poukážku, ktorú môžeš použiť u toho istého predajcu.

Výhody Plnej peňaženky Up využívaš až po registrácii 👉 TU. 👈

Plná peňaženka jún


Našich 5 tipov, vďaka ktorým bude tvoj letný štart ešte výhodnejší  

(pred kliknutím na vybrané tipy sa najskôr zaregistruj, aby si automaticky využíval všetky výhody Up)

1. Posilni svoje zdravie: Osviež sa šťavnatým ovocím a zeleninou! Priprav si farebné smoothies, dopraj si zdravé šaláty a nezabudni na veľa vody. Hydratácia je kľúčová!

2.Chráň sa štýlovo: Kúp si nový opaľovací krém s vysokým SPF a nádherný klobúk či šiltovku. Nasaď si slnečné okuliare a užívaj si slnečné lúče bez obáv.

3. Obnov si šatník: Letná móda je tu! Poteš sa ľahkým, vzdušným oblečením, ktoré ti dodá šmrnc. Vyber si plavky, v ktorých budeš na pláži za hviezdu.

4. Naplánuj si dobrodružstvá: Vytvor si zoznam letných aktivít. Chystáš sa na turistiku, cyklistiku alebo grilovačku s priateľmi?

5.Buď pripravený: Bezpečnosť na prvom mieste! Maj pri sebe malú lekárničku.


leto s Up

Chop sa tohto leta plnými dúškami a preži ho naplno! Nech sú tvoje dni plné smiechu, slnka a nezabudnuteľných momentov.

Tak čo, si pripravený na letné dobrodružstvo? 🌞🌴🚴‍♂️

Zdieľať:
Facebook